اشتراک در فیسبوکاشتراک در توییتراشتراک در لینکدیناشتراک در گوگل پلاسعضویت در کانال تلگرامنسخه متنی


09:371397/3/27
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران
پیام تبریک معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی پیامی در آستانه عید سعید فطر، این عید بزرگ را تبریک گفت...


به گزارش  روابط عمومی به تقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام علی کاردر آمده است: «دگر بار با طلوع هلال فطر، سروش الهی ندا سر داد و مومنان روزه دار را با قلب های آکنده از عشق سرمدی و سرمست از ضیافت حضرت دوست، به صفوف به هم فشرده نماز عید غفران فراخواند. ماه مبارک رمضان فرصتی گرانقدر بود تا بندگان صالح خدا روح خویش را از عادات دنیوی پاک کنند، تسبیح فرشتگان را به گوش جان بشنوند و در سایه نوای حیات بخش کلام خدا از دنیازدگی آزاد شوند.

عید فطر عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش و موعد تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار همه مسلمانان جهان است. روزی است که انسان ها به فطرت خویش باز می گردند و به شکرانه این نعمت بی کران به ستایش باریتعالی می پردازند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الله، حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان خصوصا همکاران ارجمندم در گستره شرکت ملی نفت ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از حضرت باریتعالی بهره گیری وافر از این خوان بیکران را برای شما همکاران گرامی و خانواده های محترمتان مسالت دارم.»

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران

کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ