اشتراک در فیسبوکاشتراک در توییتراشتراک در لینکدیناشتراک در گوگل پلاسعضویت در کانال تلگرامنسخه متنی


10:381397/6/3
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران
پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت...


به گزارش  روابط عمومی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام علی کاردر آمده است: «هفته دولت یادآور فداکاری‎های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ رجایی و باهنر است، شهدای گرانقدری که با ایثار جان خویش در راه خدمتگزاری به مردم، خصوصاً محرومین و مستضعفین معانی بلند و والایی برای دولت مردان به جای نهادند.

پاسداشت هفته دولت در شهریور ماه هر سال فرصت مناسبی است تا نمایندگان دولت در دستگاه‎های اجرایی، با بازنگری عملکرد خود و ارتقاء سطح خدمات به مردم شریف، زمینه اعتماد نسبت به نظام را افزایش دهند. اکنون بیش از پیش همه باید دست به دست هم دهیم تا در سایه همدلی و مودت و استفاده از ظرفیت‎های موجود، موانع را برطرف ساخته و فضای شور و نشاط اجتماعی در جامعه را ایجاد نمائیم.

اینجانب ضمن تبریک آغاز هفته دولت و روز کارمند به تمامی کارکنان خدوم صنعت نفت ایران، بر تلاش بی‎وقفه و ادامه خدمت مؤثر، در تمام ارکان صنعت نفت تاکید می‎نمایم. امید است تمامی مساعی خود را برای انجام وظایف شغلی، تحقق اهداف سازمانی و اعتلای صنعت نفت به کار گرفته و با صداقت و امانت داری، خدمت به مردم را سرلوحه‌ی عمل خویش قرار دهیم.

امید آن دارم که خداوند قادر متعال در این مسیر یاری رسان همه تلاشگران و کارکنان صدیق صنعت نفت باشد.»

منبع: روابط عمومی

کلمات کليدي
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
نسخه قابل چاپخانه | بازگشت |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما