اشتراک در فیسبوکاشتراک در توییتراشتراک در لینکدیناشتراک در گوگل پلاسعضویت در کانال تلگرامنسخه متنی


10:381397/6/3
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران
پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت...


به گزارش  روابط عمومی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام علی کاردر آمده است: «هفته دولت یادآور فداکاری‎های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ رجایی و باهنر است، شهدای گرانقدری که با ایثار جان خویش در راه خدمتگزاری به مردم، خصوصاً محرومین و مستضعفین معانی بلند و والایی برای دولت مردان به جای نهادند.

پاسداشت هفته دولت در شهریور ماه هر سال فرصت مناسبی است تا نمایندگان دولت در دستگاه‎های اجرایی، با بازنگری عملکرد خود و ارتقاء سطح خدمات به مردم شریف، زمینه اعتماد نسبت به نظام را افزایش دهند. اکنون بیش از پیش همه باید دست به دست هم دهیم تا در سایه همدلی و مودت و استفاده از ظرفیت‎های موجود، موانع را برطرف ساخته و فضای شور و نشاط اجتماعی در جامعه را ایجاد نمائیم.

اینجانب ضمن تبریک آغاز هفته دولت و روز کارمند به تمامی کارکنان خدوم صنعت نفت ایران، بر تلاش بی‎وقفه و ادامه خدمت مؤثر، در تمام ارکان صنعت نفت تاکید می‎نمایم. امید است تمامی مساعی خود را برای انجام وظایف شغلی، تحقق اهداف سازمانی و اعتلای صنعت نفت به کار گرفته و با صداقت و امانت داری، خدمت به مردم را سرلوحه‌ی عمل خویش قرار دهیم.

امید آن دارم که خداوند قادر متعال در این مسیر یاری رسان همه تلاشگران و کارکنان صدیق صنعت نفت باشد.»

منبع: روابط عمومی

کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ