علیرضا کاملی به مناسبت هفته دولت
در فضای مساعد اقتصادی و سیاسی پس از برجام، موج عظیمی از نمایندگان کشورها و شرکت‌های معتبر بین‌المللی آمادگی خود را جهت مشارکت، سرمایه‌گذاری و عقد قراردادهای صادرات گاز با ایران اعلام کرده‌اند که این حجم عظیم از مراودات بین‌المللی در 10 سال اخیر بی‌سابقه بوده و روزهای پر امیدی را برای تجارت گاز ...


صرفه جویی 8 میلیون دلاری
علی رضا کاملی مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز در مراسم معارفه سرپرست جدید منابع انسانی و تقدیر از بازنشستگان از تلاش ها و همکاری مدیران و کارکنان این شرکت تقدیر و تشکر نمودند .


مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز ایران خبر داد:
مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز اظهار کرد: به محض اعلام آمادگی طرف عراقی برای اتصال های آخر خط لوله صادراتی گاز به بغداد، ایران این آمادگی را دارد که عملیات صادرات گاز را اجرایی کند


ایران/عمان
مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز ایران گفت: مطالعه آبهای عمیق به عنوان یکی از مسیرهای صادرات گاز به عمان در دستور کار ٢ کشور قرار گرفت.


وزیر نفت و گاز عمان
به گزارش خبرگزاری رویترز، محمد بن حمد الرمحی، وزیر نفت و گاز عمان دیروز (چهارشنبه، ٢٠ مردادماه) اعلام کرد که تهران و مسقط توافق کرده اند مسیر و طراحی خط لوله زیردریایی صادرات گاز ایران- عمان را با هدف عبور نکردن از آبهای سرزمینی امارات، تغییر دهند.


خانه | بازگشت |
Guest (niocguest)


Powered By Sigma ITID.